WhatsApp
Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa KURUMSAL Hakkımızda

Hakkımızda

MEDYA PAZARLAMA - WEB TASARIM - REKLAM AJANSI

2005 yılında ALMANYA'da kurulan AB MEDIEN Reklam Ajansımız Türkiye´nin önde gelen, izlenme oranları yüksek kanallarıyla çalışmaktadır. Özellikle Avrupa´da yaşayan Türklere ulaşmak isteyen firmalarla yapmış olduğumuz çalışmalarda aldığımız sonuçlar, hem ajansımız hem de çalışmış olduğumuz kurumlar için pozitif olmuştur. Medya pazarlamasında (TV, Gazete, Print, Online, Radio) uzun yıllara dayanan ve geniş kapsamlı deneyimlerimizden dolayı etnik kitleye ulaşmak konusunda çok sayıda olanaklar sunmakla birlikte hizmet vermekteyiz.

PROFESYONEL WEB TASARIM PAKETLERİMİZ ile web sitelerinin tüm cihazları desteklemesi temelinde hareket ediyor ve sitelerimizi güncel teknolojileri kullanarak tasarlıyor ve hazırlıyoruz. Sizlere UYGUN FİYATLARLA bu hizmeti sunuyoruz.

 

MEDYA PAZARLAMA

Ajansımız Türkiye´nin önde gelen, izlenme oranları yüksek kanallarıyla çalışmaktadır. Özellikle Avrupa´da yaşayan Türklere ulaşmak isteyen firmalarla yapmış olduğumuz çalışmalarda aldığımız sonuçlar, hem ajansımız hem de çalışmış olduğumuz kurumlar için pozitif olmuştur. Medya pazarlamasında (TV, Gazete, Print, Online, Radio) uzun yıllara dayanan ve geniş kapsamlı deneyimlerimizden dolayı etnik kitleye ulaşmak konusunda çok sayıda olanaklar sunmakla birlikte hizmet vermekteyiz.

WEB TASARIM

Şirketimiz, bilişim tekolojileri alanında sunduğu birbirinden özel ürün ve hizmetleri ile, her geçen gün büyüyerek, yerel ve uluslararası pazarda etkin ve kalıcı adımlarla ilerlemektedir. Gerçek müşteri memnuniyeti ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, mutlu müşteri portföyü ile adından övgü ile söz ettirmektedir. Bizimle çalışan değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Tüm Cihazları Bir Sitede Birleştirdik. Günümüzde internet kullanımı, Masaüstü, Dizüstü, Tablet PC, Telefonlar, TV ve benzeri cihazlarda yaygınlaşmıştır. Bu çerçevede web sitelerinin de tüm cihazları desteklemesi temelinde hareket ediyor ve sitelerimizi güncel teknolojileri kullanarak tasarlıyor ve hazırlıyoruz.Siteye giren ziyaretçiler, kullandıkları cihaza göre web sitesi gezinimi yapma avantajına sahip oluyorlar.